KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016062
nr 1301 6062
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1983. Olja på duk, 60x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:53:23
20/1 16:26:52
700 kr
20/1 19:39:57
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger